Niezwykle wytrzymałe lampy LED

dedykowane do lakierni i śrutowni, wykonanie hermetyczne, 144W, 12 750 lm

Lampa dedykowana do lakierni, śrutowni, malarni, szlifierni są wyjątkowo wytrzymałe mechanicznie.  Lampy posiadają hartowaną szklaną szybę o grubości 8mm lub 12mm. Szybę można myć np. zdzierakiem, rozpuszczalnikiem, benzyną.

Jak we wszystkich lampach produkcji OTECH moduły LED są wymienne ponieważ lampy są przeznaczone do 30 letniej eksploatacji. 

Lampy posiadają szereg zabezpieczeń przepięciowych, nadprądowych, termicznych. Zabezpieczenia te likwidują 90% awarii elektroniki. 

Front lampy jest wykonany z stali kwasoodpornej SS316, natomiast tył dla dobrego dobrego odprowadzenia ciepła z aluminium.  

 

Standardowa gwarancja wynosi 24 miesiące, do gwarancji 5 letniej jest wymagana dopłata 10 euro.   

OTECH - Lampy LED do lakierni
Lampy LED do lakierni OTECH
OTECH - Lampy LED do lakierni
Lampy LED OTECH
OTECH - Lampy

Nowoczesne lampy LED

Lampy LED produkcji Otech to innowacyjne, niepowtarzalne rozwiązanie, którego nie proponuje żaden inny producent oświetlenia.

Wszyscy duzi producenci oświetlenia skracają żywotność swoich produktów, dlatego nikt już nie sprzedaje produktów o żywotności 30..50 lat. Na taką strategię sprzedaży może sobie pozwolić tylko mały producent, który sprzeda swoje produkty, pomimo braku konieczności wymiany produktów kilkuletnich. Lampy Otech kupujesz raz nawet na 50 lat, natomiast po 10 latach wymieniasz tylko tanie moduły LED (koszt modułu LED o mocy 24 W, czyli tylko 3$ i ciągle spada, dane na dzień 2019-02-01). Do lamp można również dokupić wszystkie części zamienne.

Dzięki wymiennym modułom, lampy Otech to zdecydowanie najtańsze w eksploatacji oświetlenie hal i magazynów.

Najczęściej nasza oferta jest najlepszą alternatywą oświetlenia hal łącząc prostota budowy, jak również nieograniczoną żywotność 

Historia powstania Lamp OTECH

Szukając odpowiedniego oświetlenia LED na własne hale nie mogłem znaleźć nic zaprojektowanego z głową. Większość markowych konstrukcji była celowo zaprojektowana w sposób uniemożliwiający ewentualną naprawę, czy wymianę komponentów. Ponieważ wcześniej kupowaliśmy lampy LED dwóch znanych producentów, wiemy że lampy te posiadały 3 letnią gwarancję i po 4 latach się wypalały. Postanowiliśmy zaprojektować coś naprawdę funkcjonalnego. Lampę, w której wszystkie elementy, a szczególnie moduły LED, będą oczywiście proste do wymiany. Produkt o bardzo długiej, nie ograniczonej celowo żywotności, produkt bardzo wytrzymały na przepięcia sieciowe i bez wątpienia ponad przeciętnie BEZPIECZNY. W efekcie czego powstały lampy OTECH, więcej informacji w katalogach i instrukcjach.

Moduły LED

Doświadczenie przy przyśpieszaniu maszyn i linii produkcyjnych do montażu i testowania elementów SMD pomogły w stworzeniu unikalnej prostej linii. Dlatego moduły Otech LED zawierają niewielką różnorodność elementów, takich jak: diody LED, rezystory, kondensatory, dedykowane scalone układy sterujące, jak również mostki prostownicze. Wszystkie elementy lutowane są powierzchniowo, oczywiście na aluminiowym module.

Ponadto innowacyjny sposób lutowania poprzez dolne podgrzewanie aluminium, pozwala podnieść temperaturę i kilkukrotnie skrócić proces lutowania. W takim procesie nie pojawiają się “zimne luty” i nie dochodzi do uszkodzeń podzespołów, oczywiście spowodowanych długim lutowaniem. Powstające moduły są wyjątkowo bezawaryjne i trwałe. Dla zapewnienia najwyższej jakości procesu lutowania, zastosowano również dwie osłony przed utlenianiem cyny. Lutowanie odbywa się w osłonie chemicznej (zawartej jako uszlachetniający składnik pasty lutowniczej) i dodatkowo w osłonie gazowej.
Bardzo prosty i innowacyjny jest również sposób testowania modułów, poprzez inteligentną analizę obrazu z kamery termowizyjnej. Moduł po krótkim okresie pracy gaśnie, a kamera sprawdza równomierność rozkładu ciepła na wszystkich diodach. Na kamerze od razu widać wszystkie słabsze diody i luty, jeżeli takie wystąpią, bubel automatycznie zostaje w związku z tym odrzucony. Temperatura jest sprawdzana w ponad 200 punktach na elementach, takich jak: diody, układy, mostki, rezystory, luty wszystkich elementów, ścieżki.

Najtańsze w eksploatacji oświetlenie dla magazynów i hal

lampy 17 000 lm – 32 000 lm

Wieszanie lampy

Lampy okrągłe montuje się bardzo prosto i szybko, równie szybka jest ich wymiana. Wypięcie przewodu z złącza wtyczkowego i odpięcie zaczepu na karabinku zajmuje kilka sekund.

Estetyczny montaż lamp podłużnych LED lub świetlówek jest bardzo pracochłonny, ponieważ lampy muszą wisieć równo w poziomie, na równej wysokości i równo wzdłuż hali. Nawet sprawnemu elektrykowi wieszanie ich zajmuje mnóstwo czasu. Wszystkie nierówności są z daleka zauważalne, odwrotnie niż w przypadku lamp okrągłych.

Najjaśniejsze lampy kasetonowe LED, 120W, 10625 lm. Biuro jasne jak w dzień.

OTECH - Lampy
Lampy OTECH

Dzięki aluminiowej konstrukcji pudełkowej lampa doskonale odprowadzają ciepło. Dobre odprowadzenie ciepła przekłada się na trwałość modułów LED.

OTECH - Lampy LED
Dekontaminacja powietrza w kanałach i centralach wentylacyjnych, z użyciem promieniowania UVC, lampy bakteriobójcze do wentylacji, układów HVAC (heating, ventilation, air conditioning), projekty nowoczesnej wentylacji, zwalczanie zakażeń wirusowych, covid,
Dekontaminacja powietrza w kanałach i centralach wentylacyjnych, z użyciem promieniowania UVC, lampy bakteriobójcze do wentylacji, układów HVAC (heating, ventilation, air conditioning), projekty nowoczesnej wentylacji, zwalczanie zakażeń wirusowych, covid,
Dekontaminacja powietrza w kanałach i centralach wentylacyjnych, z użyciem promieniowania UVC, lampy bakteriobójcze do wentylacji, układów HVAC (heating, ventilation, air conditioning), projekty nowoczesnej wentylacji, zwalczanie zakażeń wirusowych, covid,
wentylacja, lampa UVC, dekontaminacja, filtr UV, UVC, UV-C, sterylizator, lampa bakteriobójcza, ochrona covid, lampa covid, lampa przepływowa, antycovid, lampy bakteriobójcze, lampy covid, , ochrona koronawirus, dezynfekcja powierzchni, lampy uvc, sterylizator uv, lampa wirusobójcza, sterylizacja medyczna, lampy przepływowe
Wymagania dla lap UVC, dekontaminacja powietrza w wentylacji, sterylizacja UVC, HVAC, lampy bakteriobójcze gabinet stomatologiczny, sala operacyjna, szpital zakaźny
UVC-190gastro, filtr tłuszczowy do okapu UV dla gastronomii, restauracji, UV Hoods, okapy kuchenne UV, neutralizacja zapachów, oczyszczanie powietrza do rekuperacji, UV i ozon, usuwanie tłuszczu w odciągach z okapów kuchennych do wentylacji, rekuperacji w restauracjach, barach, stołówkach. Likwidacja zapachów kuchennych.