OTECH - Lampy

Lampy

Lampy LED produkcji Otech to innowacyjne, niepowtarzalne rozwiązanie, którego nie proponuje żaden inny producent oświetlenie. Przeczytaj dlaczego.

Wszyscy duzi producenci oświetlenia skracają żywotność swoich produktów, nikt już nie sprzedaje produktów o żywotności 30..50 lat. Na taką strategię sprzedaży może sobie pozwolić tylko mały producent, który sprzeda swoje produkty pomimo braku konieczności wymiany produktów kilkuletnich. Lampy Otech kupujesz raz nawet na 50 lat, po 10 latach wymieniasz tylko tanie moduły LED, (koszt modułu LED o mocy 24W to tylko 3,$ i ciągle spada, dane na dzień 2019-02-01). Do lamp można też dokupić wszystkie części zamienne.

Dzięki wymiennym modułom lampy Otech to zdecydowanie najtańsze w eksploatacji oświetlenie  hal i magazynów.

Najczęściej nasza oferta jest najlepszą alternatywą oświetlenia hal łącząc prostota budowy i nieograniczoną żywotność 

 

Historia postania Lamp OTECH

Szukając odpowiedniego oświetlenia LED na własne hale nie mogłem znaleźć nic zaprojektowanego z głową. Większość markowych konstrukcji była celowo zaprojektowana w sposób uniemożliwiający ewentualną naprawę, czy wymianę komponentów. Wcześniej kupowaliśmy lampy LED dwóch znanych producentów, lampy te posiadały 3 letnią gwarancję i po 4 latach się wypalały. Postanowiliśmy zaprojektować coś naprawdę funkcjonalnego. Lampę w której wszystkie elementy, a szczególnie moduły LED będą proste do wymiany. Produkt o bardzo długiej, nie ograniczonej celowo żywotności, produkt bardzo wytrzymały na przepięcia sieciowe i ponad przeciętnie BEZPIECZNY. Tak powstały lampy OTECH, więcej informacji w katalogach i instrukcjach.

Moduły LED

Doświadczenie przy przyśpieszaniu maszyn i linii produkcyjnych do montażu i testowania elementów  SMD pomogły w stworzeniu unikalnej prostej linii. Moduły Otech LED zawierają niewielką różnorodność elementów : diody LED, rezystory, kondensatory, dedykowane scalone układy sterujące, mostki prostownicze. Wszystkie elementy lutowane są powierzchniowo na aluminiowym module.

Innowacyjny sposób lutowania poprzez dolne podgrzewanie aluminium pozwala podnieść temperaturę i kilkukrotnie skrócić proces lutowania. W takim procesie nie pojawiają się „zimne luty” i nie dochodzi do uszkodzeń podzespołów spowodowanych długim lutowaniem. Powstające moduły są wyjątkowo bezawaryjne i trwałe. Dla zapewnienia najwyższej jakości procesu lutowania zastosowano dwie osłony przed utlenianiem cyny. Lutowanie odbywa się w osłonie chemicznej (zawartej jako uszlachetniający składnik pasty lutowniczej)  i dodatkowo w osłonie gazowej.

Bardzo prosty i innowacyjny jest również sposób testowania modułów, poprzez inteligentną analizę obrazu z kamery termowizyjnej. Moduł po krótkim okresie pracy gaśnie, a kamera sprawdza równość rozkładu ciepła na wszystkich diodach. Na kamerze od razu widać wszystkie słabsze diody i luty jeżeli takie wystąpią, bubel automatycznie zostaje odrzucony. Temperatura jest sprawdzana w ponad 200 punktach na: diodach, układach, mostkach, rezystorach, lutach wszystkich elementów, ścieżkach.

Najtańsze w eksploatacji oświetlenie dla magazynów i hal, lampy 17 000 lm – 32 000 lm

Wieszanie lampy

Lampy okrągłe montuje się bardzo prosto i szybko, równie szybka jest ich wymiana. Wypięcie przewodu z złącza wtyczkowego i odpięcie zaczepu na karabinku zajmuje kilka sekund.

Estetyczny montaż lamp podłużnych LED lub świetlówek jest bardzo pracochłonny. Lampy muszą wisieć równo w poziomie, na równej wysokości i równo wzdłuż hali. Nawet sprawnemu elektrykowi wieszanie ich zajmuje mnóstwo czasu. Wszystkie nierówności są z daleka zauważalne, odwrotnie niż w przypadku lamp okrągłych.

Lampa G4-LED-LP-8M seria UFO, opis lampy w katalogu »

Niezwykle wytrzymałe lampy LED, dedykowane do lakierni i śrutowni, wykonanie hermetyczne, 144W, 12 750 lm

Lampa dedykowana do lakierni, śrutowni, malarni, szlifierni. Lampa jest wytrzymała mechanicznie, hermetyczna, posiada szklaną szybę którą można myć zdzierakiem, rozpuszczalnikiem, benzynom. Jak wszystkich lampach produkcji OTECH moduły LED są wymienne. Lampy posiadają szereg zabezpieczeń przepięciowych, nadprądowych, termicznych.

Najjaśniejsze lampy kasetonowe LED, 120W, 10625 lm. Biuro jasne jak w dzień.

Dzięki aluminiowej konstrukcji pudełkowej lampa doskonale odprowadzają ciepło. Dobra odprowadzenie ciepła przekłada się na trwałość modułów LED.

KONTAKT:

tel.  +48  32 47 51 316

facebook Messenger: m.me/OTECH4